Молитва про здоров’я та родинне благополуччя

Якщо ви відчуваєте, що ваш шлюб знаходиться на межі прірви, або відчуваєте проблеми з внутрішнім світом, такі, як депресія або зневіра, то це означає, що саме час звернутися за допомогою до святої Ксенії.

Сильна молитва за доньку

Мами завжди бажають своїм дітям тільки найкращого, роблять все, щоб донька підростала здоровою, успішно навчалася, була доброю, турботливою і працьовитою. Але не варто забувати і про духовну сторону.

Великий піст в 2021 році: коли починається і коли закінчується?

Великий піст – найважливіший з усіх. Кожній віруючій людині необхідно пам’ятати, коли він починається і коли закінчується. Це дозволяє правильно налаштуватися на період утримання.

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ

Іван Павло ІІ – Папа Римський, якого за особливі благочестиві вчинки офіційно визнали святим. Життя цієї великою людини може бути взірцем для кожного з нас. Особливо актуальні його заповіді спокою. Вони реально здатні змінити життя на краще.

Щоденні молитви

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь (3). Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь. Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Таємниці Вервиці, про які мало хто знає: сильний захист від усіх негараздів

Про велику силу молитви на вервиці ми чуємо дуже часто, але до кінця не усвідомлюємо, чому саме треба так молитися. Богоматір завжди закликала молитися на вервиці. Вона називала Себе Матір’ю Святої Вервиці. Діва Марія наголошує, що ці молитви – посередники між Богом і людьми.

Афонські старці про материнське і сімейне виховання дітей

Преподобний Паїсій Святогорець: благоговіння матері має велике значення. Якщо у матері є смиренність, є страх Божий, то все в родині йде як треба. Я знайомий з молодими матерями, обличчя яких сяють, незважаючи на те що нізвідки ці жінки не отримують допомоги.

Поради Оптинських старців як зцілитися від гніву та дратівливості

Чому ж люди так часто дратуються і гніваються? Хтось скаже, що це від хвороби, інший скаржиться на нерви. Третій виправдає себе тим, що розгнівався абсолютно справедливо.

10 повчань прп. Паїсія Святогорця про молитву

Старець Паїсій Святогорець завжди вказував на те, що необхідно довіряти своє життя Богу за допомогою молитви. Старцеві боляче було бачити людей, які знемагали, борючись лише «своїми слабкими людськими силами»