Нашу історію писав окупант

Ми ніколи не знали своєї справжньої історії, її нам писав окупант, перекручував все до навпаки. Героїв називав бандитами, а своїх бандитів – героями

Заповіді українських дітей 1930-х років, Галичина.

Заповіді українських дітей 1930-х років, Галичина. То треба у програмі дошкільного і початкового навчання закласти на обов`язковій основі!

Не можна «лізти в душу» людини, бо душа – це святеє святих...

“Не можна «лізти в душу» людини, бо душа – це святеє святих, і туди можна увійти лише якщо Вам відчинять і запросять всередину.

44 ПРАВИЛА УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА

Невмируща владарна воля Української Нації, що казала Твоїм предкам завойовувати світ, водила їх під мури Царгороду, поза Каспій та Вислу, здвигнула могутню Українську Державу.

Ланселот Лоутон, британський вчений, громадський діяч і журналіст-міжнародник, 29.05.1935р.

Українська нація - це реальність, яка має під собою принаймні тисячу літ автентичної історії. Жоден народ не боровся так тяжко, як українці, щоб утвердити свою незалежність; українська земля наскрізь просякнута кров`ю.

Михайло Грушевський (Мова про мову)

Поки мова не здобуде місця в вищій школі, поки вона не служить органом викладання в університетських та інших учбових закладах

Олександер Гупаленко (Мова про мову)

...Безперечно, Україна на державному рівні повинна захищати свою національну мову, але й кожний, хто усвідомлює себе українцем

Олена Завертайло (Мова про мову)

Звичаї й мова - це найміцніші елементи, що об`єднують окремих людей в один народ, в одну націю.

Аліна Пляченко (Мова про мову)

Доля мови нерозривно пов`язана з долею народу, занепадає мова - опиняється під загрозою зникнення народ, тобто носій цієї мови.

Марія Патей-Братасюк (Мова про мову)

...Без мови немає нації. Мова, народжуючи народний рух, національну ідею, допомагає народу витворити культурну програму життя

Іван Ющук (Мова про мову)

Нема кращих і гірших, вищих і нижчих мов. Але є мова рідного народу й рідної землі, яку не може замінити жодна інша.

Орест Ткаченко (Мова про мову)

Мовна стійкість народу залежить не стільки від обставин, скільки від його бажання і волі.

Тетяна Рицька (Мова про мову)

Мова єднає між собою різні покоління людей, вона передається як заповіт, як найдорожча спадщина.

Вільгельм фон Гумбольдт (Мова про мову)

Мова є немов зовнішній вияв духу народу: мова народу є його духом, і дух народу є його мовою, і важко уявити собі щось більш тотожне.

Андре Мартіне (Мова про мову)

Мова перемагає своїх суперників не завдяки якимось внутрішнім якостям, а тому, що її носії є войовничішими, фанатичнішими, культурнішими, заповзятливішими.