Щастя — це коли рідні й близькі тобі люди здорові. В дома спокій, і в душі затишок. Нехай у всіх так буде!
Давати другий шанс людині, яка тебе зрадила, це те ж саме, що давати другий патрон тому, хто не влучив в тебе з першого разу!
Дякую, що в моєму житті є такі люди, які змушують мене сміятись тоді, коли я навіть не хочу усміхнутися.
Кажуть, щоб стати щасливою, потрібно заповнити: руки — роботою, серце — любов`ю, розум — метою, пам`ять — корисним знанням, а майбутнє — надією.
“Не можна «лізти в душу» людини, бо душа – це святеє святих, і туди можна увійти лише якщо Вам відчинять і запросять всередину. Інколи можна стояти біля дверей і стукати, як Христос стукається у душі людей, але... тихо і ненав`язливо. Якщо ж двері не відчиняються, краще відійти. Любов до ближнього має бути мудрою”.

З книги митрополита Іларіона (Алфєєва) «Ви – світло світу»
Дівчата — подруженьки, коли знайомитеся з самотнім чоловіком, відразу виясніть. Чоловік справді самотній, чи нафіг нікому не потрібний.?! Це дуже важливо.
Людина зрозуміє свої помилки тільки тоді, коли з нею вчинять так, як вона вчиняла з іншими.
Не плакати! Не нити! Не страждати! Боротися! Жити! І перемагати! Життя треба любити та цінувати!
Для одних ти будеш занадто велика... для інших ти будеш занадто мала... Комусь з тобою буде дуже жарко... комусь занадто холодно... Вони будуть переконувати тебе, що справа в тобі... ти завжди або «занадто», або «недостатньо», але все це дурниці. Комусь Тебе буде досить. Більше того - Досить Буде Лише Тебе...