Головна / Перехід

Фільтрування

.eq()

Зменште набір відповідних елементів до набору за вказаним індексом.

.even()

Зведіть набір узгоджених елементів до парних у наборі, пронумерованих від нуля.

.filter()

Зменшіть набір відповідних елементів до тих, які відповідають селектору, або проходять перевірку функції.

.first()

Зменшіть набір відповідних елементів до першого в наборі.

.has()

Зменште набір відповідних елементів до тих, у яких є нащадок, який відповідає селектору або елементу DOM.

.is()

Перевірте поточний узгоджений набір елементів із селектором, елементом або об’єктом jQuery та поверніть true, якщо хоча б один із цих елементів відповідає заданим аргументам.

.last()

Зведіть набір відповідних елементів до останнього в наборі.

.map()

Передайте кожен елемент у поточному збіганому наборі через функцію, створюючи новий об’єкт jQuery, що містить повернуті значення.

.not()

Вилучити елементи з набору відповідних елементів.

.odd()

Зведіть набір відповідних елементів до непарних у множині, пронумерованих від нуля.

.slice()

Зменшіть набір відповідних елементів до підмножини, визначеної діапазоном індексів.

Різне проходження

.add()

Створіть новий об’єкт jQuery з елементами, доданими до набору відповідних елементів.

.addBack()

Додайте попередній набір елементів стека до поточного набору, за бажанням відфільтрований за допомогою селектора.

.contents()

Отримайте дочірніх елементів кожного елемента в наборі відповідних елементів, включаючи текст і вузли коментарів.

.each()

Перебирайте об’єкт jQuery, виконуючи функцію для кожного відповідного елемента.

.end()

Завершіть останню операцію фільтрації в поточному ланцюжку та поверніть набір відповідних елементів до попереднього стану.

Обхід дерева

.children()

Отримати дочірніх елементів кожного елемента в наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.

.closest()

Для кожного елемента в наборі отримайте перший елемент, який відповідає селектору, перевіривши сам елемент і перейшовши вгору через його предків у дереві DOM.

.find()

Отримати нащадків кожного елемента в поточному наборі відповідних елементів, відфільтрованих за допомогою селектора, об’єкта jQuery або елемента.

.next()

Отримайте безпосередньо наступного побратима кожного елемента в наборі відповідних елементів. Якщо надано селектор, він отримує наступного брата, лише якщо він відповідає цьому селектору.

.nextAll()

Отримати всі наступні побратими кожного елемента в наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.

.nextUntil()

Отримайте всі наступні побратими кожного елемента до, але не включаючи елемент, який відповідає переданому селектору, вузлу DOM або об’єкту jQuery.

.parent()

Отримати батьківський елемент для кожного елемента в поточному наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.

.parents()

Отримати предків кожного елемента в поточному наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.

.parentsUntil()

Отримайте предків кожного елемента в поточному наборі відповідних елементів, але не включаючи елемент, який відповідає селектору, вузлу DOM або об’єкту jQuery.

.prev()

Отримайте безпосередньо попередній брат і сестру кожного елемента в наборі відповідних елементів. Якщо надано селектор, він отримує попередній брат, лише якщо він відповідає цьому селектору.

.prevAll()

Отримати всі попередні побратими кожного елемента в наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.

.prevUntil()

Отримати всі попередні побратими кожного елемента до, але не включаючи елемент, який відповідає селектору, вузлу DOM або об’єкту jQuery.

.siblings()

Отримати братів і сестер кожного елемента в наборі відповідних елементів, за бажанням відфільтрованих за допомогою селектора.